Kokį gelinį nagų laką išsirinkti?

Geliniai lakai - kokį išsirinkti?

Moderni gamybos technologija ir kruopščiai atrinkti spalvų pigmentai užtikrina aukščiausią priemonių kokybę.

Inspire vienija geriausias gelio ir gelinio lako savybes. Tai gelinis lakas, kuris išlieka ant nagų net iki 3 savaičių, nesilupa, nesisluoksniuoja.

SVARBU:nutirpinamas taip pat lengvai, kaip ir užlakuojamas. Spalvų paletė sudaryta iš pačių populiariausių manikiūrininkų tarpe spalvų!

Ibd Just Gel Polish geliniai lakai tai stipri 100% gelio formulė. Būtent dėl to šie geliniai lakai ypatingai blizga ir ilgai išlieka.

Užtepti kaip paprastą nagų laką ir laikyti po LED ar UV lempa. Jūsų pasirinkimui ir sodrios, ir lengvos spalvos!

Gelinį laką lengva ir patogu nuimti, nepažeidžiant natūralaus nago. Net įnoringiausias klientas išsirinks sau tinkamą spalvą iš daugiau nei 200 spalvų.

ESN GelMe geliniai lakai – plati spalvų paletė, daugiau nei 170 spalvų!Nedidelė talpa 8ml.

Aukščiausia kokybė – nedidelė kaina! Išlieka blizgus ir nesubraižytas net kelias savaites. Puikus pasirinkimas, norintiems turėti daugybę skirtingų spalvų ir patenkinti kiekvieno kliento poreikius!

GELISH – tirpinamas gelinis lakas, kuris sukėlė tikrą revoliuciją nagų pramonėje. GELISH – pirmasis gelinis lakas, kuris naudojamas buteliuke su šepetėliu tam, kad greitai, lengvai ir efektingai padengti nagus. Nuo 2009 metų GELISH sukūrė daugiau nei 500 spalvų ir yra parduodamas daugiau nei 100 šalių.

Šiuo metu rinkoje yra daugybė gelinių lakų, kuriuos sunku arba neįmanoma nutirpinti, o galima nuimti tik elektrinės frezos pagalba. Ne visiems klientams patinka frezos prisilietimai, tačiau jie pageidauja, kad nagai būtų gražūs, sveiki ir nulakuoti geliniu laku. Gelish – gelinių lakų sistema, tinkanti įnoringiems klientams, kuriems nagai turi būti lengvai ir gražiai nulakuoti, išlikti iki 3 savaičių, o svarbiausia saugiai ir nesudėtingai nutirpinti! Saugus ir lengvas gelinio lako nutirpinimas – vienas iš pačių svarbiausių sveiko nago sąlygų! 

SuperNail ProGeltai greita ir nesudėtinga gelinė nagų lakavimo sistema. Tai priemonės, tinkamos naudoti tiek namuose, tiek grožio salonuose. Su SuperNail ProGel nagai bus tvirti, blizgantys ir ilgai išliekantys. SuperNail ProGeltai ideali apsauga natūraliems nagams. Greitai stingsta po LED ar UV lempa, ProGel geliniai lakai lengvai nusitirpina 10 min bėgyje, nenaudojant nei frezos, nei dildės. 

Cuccio Veneer gelinio lako stabili formulė užtikrina, kad lakas negaruoja, netirštėja, nekietėja ar gelsta. Triguba gelinio lako pigmentacija užtikrina, kad lakas puikiai padengia nagus. Visos spalvos gali būti maišomos tarpusavyje, norint sukurti pageidaujamą spalvą savo klientui. Išlieka ant nagų iki 2-3 savaičių. 

100%tikrojo gelio technologija. Stingsta po UV/LED lempa 30s. Gelaze tai lakas, kurį ypač patogu naudoti, nes apatinis gelinio lako sluoksnis ir spalva yra viename produktetai 2 vienameGražios, skaisčios ir sodrios spalvos

Gellacco geliniai nagų lakai tai gražios, sodrios, originalios gelinio lako spalvos, kurios paįvairins Jūsų turimų spalvų paletę! Stingsta po UV/LED lempa. Puikus pasirinkimas už itin gerą kainą! 

Puikus pasirinkimas norint įsigyti nedidelės talpos gelinį laką: 7,3ml. Juodas stilingas buteliukas papuoš kiekvieno salono lentynas. Patogus šepetėlis ir sodri lako pigmentacija leis dviem sluoksniais tolygiai padengti nagus. Stingsta 30s po Elegance LED lempa arba 2min po UV lempa. Gausi spalvų paletė!

Sidabrinis ir dailus lako buteliukas traukia daugelio žvilgnius! 

74 spalvos, apatinis bei viršutinis gelinio lako sluoksniai, kurie stingsta po LED ir UV lempa. 

Sodrios spalvos, ryškus buteliuko dizainas ir patraukli kaina!

Tai puiki priemonė, vienijanti gelio ir gelinio lako savybes. Nesilupa, neatsisluoksniuoja ir puikiai laikosi kelias savaites. Stingsta po LED ir UV lempomis.

Ranails Ralac nesitraukia nei tepant, nei džiūstant

Jeigu norite išsamesnės informacijos...

Kaip gauti nuolaidas Nagavitoje?