9 Depiliacijos privalumai

Turbūt kiekvienas iš mūsų girdėjome apie depiliaciją ir gerų, ir blogų, ir netgi šlykščių dalykų. Būtent todėl norime jums pristatyti depiliaciją kaip vieną iš pačių pranašiausių plaukų šalinimo būdų, nes tai yra tiesa! Pakalbėkime apie depiliacijos privalumus ir trumpam pamirškime tuos kelis nemalonius dalykus t. y. kad savo plaukuotą kūną turėsime parodyti svetimam žmogui, o ir pats plaukų rovimas nebus jau tokia švelni procedūra. Oda po depiliacijos prilygsta vaivorykštei po trumpo lietaus: lygi, švelni, švari ir silpstantys ataugantys plaukeliai. 

1. Plaukeliai atauga lėčiau

Šalinant plaukelius vašku, jie atauga žymiai lėčiau, nes jie išraunami su šaknele. Būtent todėl jūs ilgiau džiaugsitės švelnia odą: nuo to momento, kol atsinaujins išrauto plauko folikulas iki to, kai plaukelis pasieks odos paviršių. Šis laikotarpis paprastai tęsiasi apie 3-4 savaites, būtent tokia turėtų būti pertrauka tarp depiliacijos procedūrų. Palyginimui, skutant plaukelius, jūs juos nuskutate tik ties odos paviršiumi, taigi jie ataugs labai greitai. Lėtas plauko ataugimas yra vienas iš didžiausių depiliacijos vašku privalumų.

2. Plaukeliai plonėja ir retėja

Nuolatinis plauko rovimas silpnina plauko folikulą, todėl reguliariai atliekant depiliacijos procedūrą, plaukeliai silpsta. Silpstantis plauko folikulas tai plonėjantys ir retėjantys plaukai. Tačiau negalima pamiršti, kad genetika lemia mūsų plaukų tvirtumą, spalvą ir augimo greitį. Nereikia tikėtis radikalių pasikeitimų t. y., kad tvirti plaukai taps silpni, jau po kelių depiliacijos procedūrų. Prireiks daugiau laiko, jei norite esminių pasikeitimų.

3. Depiliacijos metu oda lengvai eksfolijuojama

Depiliacijos metu pašalinamas ir labai plonas odos paviršiaus sluoksnis, todėl oda lieka lygesnė ir skaistesnė. Tačiau atminkite, kad depiliacija tai ne eksfoliacija. Tiesą sakant, rekomenduojama atlikti odos eksfoliaciją likus kelioms dienoms iki depiliacijos tam, kad oda būtų paruošta plaukų šalinimui. Negalima odos eksfolijuoti tą pačią dieną kaip atliekama depiliacija, nes oda taps pernelyg jautri.

4. Oda mažiau dirginama

Ar girdėjote, kad nuolatinis odos skutimas skatina odos uždegimą? Odos skutiklio ašmenų trintis ant odos gali iššaukti uždegimą ir išryškinti spalvinius pakitimus odoje. Spalviniai pakitimai – tai odos reakcija į uždegimą: ji storėja ir melanocitai (gamina pigmentą melaniną, kuris nulemia odos pigmentaciją) tampa daugiau aktyvūs. Spalviniai pakitimai dažniau išryškėja tamsioje odoje ir kartais tai gali būti diabeto požymis. Taigi, depiliacija padeda išvengti skutiklio ašmenų trinties, dėl ko odos uždegimo rizika žymiai sumažėja.

5. Mažiau vargins dūrimas ir perštėjimas

Perštėjimas ir dūrimas juntamas tuomet, kai plaukelis pasiekia odos paviršių. Šalinant plaukelius vašku užtruks, kol plaukas pasieks odos paviršių, todėl ilgiau džiaugsitės lygia oda. Dūrimas juntamas labiau tuomet, kai plaukeliai yra nupjaunami peiliuku. Plaukelis nupjaunamas tam tikru kampu, dėl ko plaukeliai atrodo tamsesni. Taigi, jei pradėsite šalinti plaukelius vašku, dūrimo problema nevargins itin dažnai.

6. Sumažėja galimybė įsipjauti

Skutantis peiliuku visada išlieka tikimybė įsipjauti ypač, jeigu rankos įsitepusios putomis ir muilu ir jūs esate vienoje iš nesaugiausių patalpų namuose t. y. vonioje. Šalinant plaukelius vašku mažiau rizikuojate sužeisti odą.

7. Sumažėja įaugusių plaukelių rizika

Depiliuojant vašku labai svarbu pasirinkti teisingą darbo techniką, norint išvengti įaugusių plaukelių (plaukeliai, kurie įauga po oda ir sukelia uždegimus). Plaukų išrovimas turi būti staigus, o odą gerai įtempta. Tačiau plaukelių įaugimo tikimybė visada išlieka, naudojant bet kokį plaukų šalinimo būdą. Odos eksfoliacija ir drėkinimas didelė pagalba siekiant išvengti šios problemos. Beje, galima naudoti specialias priemones, kurios padės plaukeliui prasikalti ir neįaugti po oda (Depileve Intimate Folisan).

8. Galimybė išsirinkti tinkamą vašką

Šiuo metu rinkoje yra gausus vaškų pasirinkimas. Jūsų kosmetologė parinks jums minkštesnį ar kietesnį vašką, tinkamą dideliems ar mažesniems odos plotams. Teisingas vaško pasirinkimas garantuoja saugesnę procedūrą ir estetišką odos vaizdą. Odos paruošimas prieš depiliaciją ir po jos – yra svarbiausia, ką privalo žinoti kiekvienas, atliekantis šią procedūrą. Atminkite, kad tik užtepti vašką ir jį nuplėšti NEGALIMA, privaloma naudoti visas reikiamas priemones, kad depiliacija būtų saugi ir veiksminga.

9. Mėgaukitės profesionaliu kosmetologo darbu

Tai turi būti viena svarbiausių priežasčių, kodėl pasirinkti profesionalią plaukų šalinimo procedūrą, o ne bandyti tai atlikti savarankiškai namuose. Profesionalai tiksliai žino, kaip teisingai atlikti kiekvieną žingsnį, kokią techniką naudoti ir turi ilgalaikę patirtį, kuri garantuoja puikų rezultatą. Tam, kad procedūra būtų malonesnė, dabartiniu metu daugelis salonų sukuria komfortišką atmosferą. Nerizikuokite atlikdami depiliaciją namuose, o kreipkitės į šios srities profesionalą! 

Apsipirkite internetu