Kokiomis priemonėmis pagerinti gelinio lako laikymąsį?

Gelinis lakas nesilaiko! Ką daryti, kad gelinis lakas nenusiluptų? Ką aš blogai darau, kad gelinis lakas atšoka?? – internetas verda nuo tokių klausimų!

Nenagrinėsime visų priežasčių, kurios gali įtakoti gelinio lako laikymąsį ant nagų. Norime pristatyti priemones, kurios gali padėti išspręsti šias problemas. Tai priemonės, kurios pagerina sukibimą, kurios tarsi dvipusė lipni plėvelė sulipina natūralų nagą ir gelinį laką. Šios priemonės visada pagelbės, jei natūralus nagas labai plonas, minkštas ar sluoksniuojasi.

Nerūgštinis praimeris SuperBond (SuperNail ProGel SuperBond) – priemonė, skatina gelio/gelinio nagų lako sukibimą su natūraliu nagu. SuperBond padeda subalansuoti nago plokštelės pH lygį, todėl gelinis lakas geriau laikosi. Naudojimas: SuperBond priemonę tepti ant pašiurkštino dilde nago. SuperBond tepti labai plonu sluoksniu ties nago viduriu, nepaliečiant odelių (priemonė, patekusi ant odelių, gali sudirginti odą) ir padengti nago galiuką. Užtepus palaukti apie 1min. Nereikia laikyti po UV/LED lempa. SuperBond ant nago išlieka šiek tiek blizgus. Toliau lakuoti apatinį gelinio lako sluoksnį Base Coat. Galima naudoti su visomis po lempa stingstančiomis nagų priauginimo priemonėmis. Talpa 14ml. Kaina 11,50eur (meistro kaina su nuolaida 10,50eur)

Nerūgštinis praimeris PowerBond (IBD Just PowerBond) – priemonė, sustiprina gelio/gelinio nagų lako sukibimą su natūraliu nagu. Galima naudoti prieš visų tipų gelius: tradicinius, tirpinamus ir gelinius lakus. PowerBond veikia „siurbtuko” principu t. y. tarsi įsisiurbia į nago paviršių ir stipriai laiko ant viršaus lakuojamą gelinį laką ar gelį. Naudojimas: PowerBond priemonę tepti ant pašiurkštino dilde nago. PowerBond tepti labai plonu sluoksniu ties nago viduriu, nepaliečiant odelių (priemonė, patekusi ant odelių, gali sudirginti odą) ir padengti nago galiuką. Užtepus palaukti apie 1min. Nereikia laikyti po UV/LED lempa. PowerBond ant nago lieka šiek tiek blizgus. Toliau lakuoti apatinį gelinio lako sluoksnį Base Coat. Talpa 14ml. Kaina 14,50eur (meistro kaina su nuolaida 13,00eur)

Nerūgštinis praimeris ProBond (Gelish ProBond acid free nail primer) Priemonė, kurią rekomenduojama naudoti prieš gelio ir akrilo nagų priauginimą. Veikia kaip lipni dvipusė plėvelė, kuri stipriai sukabina natūralų nagą su priaugintu nagu. Naudojimas: tolygiai tepti ProBond ant natūralių, nuriebalintų su pH Bond nagų, nepaliečiant odelių. Nereikia laikyti po UV/LED lempa. Palaukti, kol priemonė įsigers. Nagai šiek tiek blizgės. Talpa 15ml. Kaina 15,50eur (meistro kaina su nuolaida 14,00eur)

TIRPINAMI GELIAI NAGŲ SUTVIRTINIMUI

Tirpinamas gelis Gelish Structure (Gelish Structure Clear Gel) Tai tirštesnės konsistencijos tirpinamas gelis, kuris gali būti kelių spalvų: skaidrus, maskuojamasis arba skaidrus rausvas. Structure gelio pagalba galima sutvarkyti pažeistą nago plokštelę: užpildyti vageles ir išlyginti kraštus. Tai tirpinamas gelis, kurį galima nuimti su gelio tirpikliu. Naudojimas: Structure gelį galima naudoti net kelioms problemoms išspręsti. 1. Nago plokštelės sutvirtinimui, prieš tepant gelinį nagų laką. 2. Structure gelį galima naudoti ant spalvoto gelinio nagų lako, nenumatytiems defektams užmaskuoti. Gelį laikyti UV lempos spinduliuose 2 min, o LED šviesos diodo lempoje – 30 sek. Su Strucure gelinis lakas išlieka žymiai ilgiau. Atliekant nagų nuėmimą, nebūtina Structure gelio nutirpinti iki galo. Jeigu Structure gelis tvirtai sukibęs su nagu, ploną jo sluoksnį galima palikti ant nago. Talpa 15ml. Kaina 25,00eur (meistro kaina su nuolaida 22,00eur)

Tirpinamas gelis Inspire Structgel (Inspire Structgel) Tai tirštos konsistencijos tirpinamas gelis, kuris sutvirtins natūralų nagą ir suteiks nagams atsparumą. Priauginti ar nulakuoti geliniu laku nagai neskylinės ir nesisluoksniuos. Naudojimas: laikyti po LED lempa 30sek, po UV lempa – 2min. PASTABA: BŪTINA 36W 4-ių lempučių UV lempa. Talpa 14ml. Kaina 19,00eur (meistro kaina su nuolaida 17,00eur)

Apatinis gelinio nagų lako sluoksnis su vitaminais Gel Me Vitamin Base (ESN Gel Me Vitamin Base) Sudėtyje yra vitaminas E ir B5 / Kalcis. Naudojimas: laikyti 30sek po LED lempa arba 2min po UV lempa. Naujas, unikalus apatinis gelinio lako sluoksnis, kuris stiprina natūralius nagus. Priemonės sudėtyje yra vitaminai E ir B5 bei kalcis, kurie idealiai tinka silpnų, pažeistų ir pernelyg lanksčių nagų stiprinimui. Priemonę galima naudoti kaip apatinį gelinio lako sluoksnį tam, kad gelinis lakas išliktų ilgiau ant nagų arba be spalvoto gelinio lako. Su GelMe Vitamin Basepriemone galima šiek tiek prailginti nago plokštelę. GelMe Vitamin Base priemonė yra tirštesnė nei įprastas apatinis gelinio lako sluoksnis. Galima naudoti su bet kuriuo geliniu laku. Talpa 14ml. Kaina 13,00eur (meistro kaina su nuolaida 11,50eur)

Tirštas bazinis gelinio lako sluoksnis Gel me (Strong Base) Priemonės sudėtyje yra nailono pluoštas, vitaminas E ir kalcis. Tvirtina nago paviršių, saugo nuo lūžimo, įsigeria į nago paviršių ir suteikia ypatingai gerą sukibimą visoms gelinio lako spalvoms. Naudojimas: 2min po UV (36W) lempa arba 30s po LED (405nm) lempa. Dvi spalvos: Rose ir Milky White. Talpa 8ml. Kaina 7,00eur (meistro kaina su nuolaida 6,50eur)

Nagų sustiprinimo sistema Gel Me Complete (ESN Gel Me COMPLETE SYSTEM) Tai gelinio lako bazė, spalva ir viršutinis sluoksnis viename produkte; užpildo nago vageles ir užlieja nelygumus; leidžia prailginti nago plokštelę net iki 5mm. Naudojimas: Laikyti po UV (36W) lempa 2-3min, o po LED – 30-60s (405nm). Galima naudoti tik kaip apatinį gelinio lako sluoksnį. Dvi spalvos: Natural ir Nude. Talpa 8ml. Kaina 10,00eur (meistro kaina su nuolaida 9,00eur)

Nagų sustiprinimo sistema Gellacco Fusion System (Gellacco Fusion System) Tai gelinio lako bazė, spalva, viršutinis sluoksnis viename. Užpildo natūralaus nago plokštelės vageles ir užlieja nelygumus. Galima net 5mm prailginti nagus. Nagų padengimas FUSION geliniu laku trunka vos 30min. Galima naudoti tik kaip apatinį gelinio lako sluoksnį. Naudojimas: Laikyti po UV (36W) lempa 2-3min, o po LED – 30-60s (405nm). Talpa 10ml. 3 spalvos: Cover Pink, Pink ir Shiny Peach. Kaina 15,50eur (meistro kaina su nuolaida 14,00eur)

Nagų sustiprinimo sistema Ralac BCT System (Ralac BCT System) Tai gelinio lako bazė, spalva, viršutinis sluoksnis viename. Tai tirštas gelinis lakas, kuris puikiai sukimba su nagu, užpildo nago vageles ir užlieja nelygumus; Tai puikus Struktūrinis gelis, kuris suteikia tvirtumą natūraliam nagui; Galima naudoti kaip tirštą bazinį sluoksnį prieš gelinį laką. Tai galimybė atlikti “Ekspress“ manikiūrą per 30 minučių. Galima prailginti nagus 5mm. Talpa 10ml. 3 spalvos: Cover Pink, Cover Beige ir Blink Pink. Kaina 15,50eur (meistro kaina su nuolaida 14,00eur)