Dip arba Barstomo akrilo nagų priauginimo sistema – Kas tai?

Akrilo ir gelio nagai yra labiausiai žinomi būdai, kaip sustiprinti ir prailginti natūralius nagus. Tačiau pastaruoju metu populiarios “Instagram“ ir “Pinterest“ svetainės mirga nuo nagų priauginimo su Dip sistema, kitaip vadinamu barstomu akrilu. Beje, ši sistema buvo žinoma jau seniau, tačiau tik dabar sužibo naujoje šviesoje kaip alternatyva gelio ir akrilo nagų priauginimui. Tačiau tam, kad turėti savo nuomonę apie Dip sistemą, privaloma apsvarstyti visus jos teigiamus ir neigiamus aspektus. 

Pirmiausiai aptarkime, kas tai yra, su kuo tai atliekama ir kaip tai atliekama.

Kaip priauginti nagus su Dip / Barstomu akrilu?

Su Dip sistema galime sustiprinti tiek natūralius nagus, tiek nagus, prailgintus su tip‘su. Kruopščiai nagų priauginimui paruoštus nagus (pašalintomis odelėmis, švarius, pašiurkštintus dilde, nuriebalintus specialiu nuriebalinamuoju skysčiu) padengti apatiniu barstomo akrilo sluoksniu (Dip Base Coat). Svarbu prisiminti, kad Dip Base Coat – yra tarsi klijai t. y. jie ore džiūsta labai greitai. Tai reiškia, kad šią priemonę reikia kuo greičiau užtepti ant nago ir teptuką grąžinti į buteliuką, nes kitaip šie klijai sustings. Tuomet 1. panardinti nagus į barstomą skaidrią akrilo pudrą arba 2. tiesiog užbarstyti skaidrią akrilo pudrą ant nagų. Šiuos žingsnius pakartoti dar kartą.

PASTABA: jeigu Dip‘ą naudojate tik sau asmeniškai, rekomenduojama nagus panardinti į indelį su pudra. Tačiau, jei Dip‘ą naudojate daugeliui klientų, tuomet barstykite pudrą ant nagų. Tokiu būdu pudros miltelius bus saugu naudoti ir kitiems klientams.

Švelniu šepetėliu nuvalyti pudros perteklių. Užtepti aktyvatorių (Dip Activator) ir šiek tiek palaukti, kol aktyvatorius atliks savo darbą t. y. užbaigs kietėjimo procesą. Pabaigoje sulyginti nago paviršių su dilde ir užtepti viršutinį barstomo akrilo sluoksnį (Dip Top Coat).  

PASTABA: išvardinti tik pagrindiniai nagų formavimo žingsniai su skaidrios spalvos pudra.

Kokie Dip / Barstomo akrilo privalumai?

Pagrindinis Dip sistemos privalumas yra tai, kad Dip‘as ypatingai ilgai išlieka ant nagų ir suteikia nagams tvirtumą.

Dar daugiau privalumų:

 • Be kvapo – medžiagos labai panašios į akrilo, tačiau neturi aitraus kvapo. “Skystas monomeras nėra naudojamas su Dip Sistema, todėl nėra toksiškų kvapų,” sako Caroline Scroggins, prekinio ženklo SuperNail Commerce, Calif. vadovė. “Nagų priauginimo procese dalyvauja skystą gelį primenantis apatinis Dip sluoksnis, aktyvatorius ir smulki akrilo pudra, todėl kvapo nėra”. Taigi nemalonaus kvapo problema išspręsta!
 • Paprasčiau – mažai kas sugeba lygiai ir gražiai suformuoti nagus. Panardinimas į pudrą arba pudros užbarstymas ant nagų padeda išvengti šios problemos.
 • Patogiau – pats pudros barstymo procesas garantuoja, kad nagai bus plonesni nei įprasti ir ne visada patogūs akrilo nagai.
 • Laikas – nors kai kuriuos žingsnius reikia atlikti kruopščiau nei priauginant nagus akrilu, iš esmės nagų priauginimas Dip‘u atliekamas žymiai greičiau.
 • Nereikia UV ar LED spindulių – nuolatos diskutuojama apie neigiamą UV spindulių poveikį odai. Su Dip šis klausimas nėra aktualus.
 • Gyvos spalvos – Dip pudra yra ypač smulki. Būtent dėl to spalvotos barstomo akrilo pudros yra sodrios ir ryškios.
 • Saugumas – dažnai Dip yra išeitis toms klientėms, kurios yra alergiškos geliniam lakavimui, o pageidauja turėti tvirtus nagus.
 • Kūrybiškumas – Dip – akivaizdžiai ryškėjanti nagų priauginimo tendencija, todėl internete rasite vis daugiau ir daugiau video reportažų bei mokymo programų. Naujai atsirandantys Dip produktai leidžia pasiekti stulbinančius nagų priauginimo rezultatus.   

Atrodytų, jog nėra priežasčių, kodėl nedirbti su Dip nagų priauginimo sistema. Tačiau visi suprantame, kad kosmetikos priemonėse visada būna kai kas, kas verčia stabtelėti ir susimąstyti.

Dėl ko verta nerimauti?

Dauguma nagų priauginimo ekspertų vis tik įvardintų keletą ne tokių džiuginančių aspektų, kalbant apie Dip sistemą. Tai:

 • Surišamieji ingredientai – kai kurios kompanijos Dip pudras apibūdina kaip labiau natūralias arba netgi ekologiškas, tačiau tiesa yra ta, kad jose esantys ingredientai yra panašūs į tuos, kurie yra klijų sudėtyje. Šie ingredientai yra ir geliuose, ir akrilo priemonėse taigi reikia suprasti, kad jie yra ir Dip‘e.
 • Nuėmimas – priauginant nagus visada reikia įvertinti tai, kaip juos nuimti. Nuėmimas neturi pažeisti nagų, tačiau, nors kiek pažeidus pačią priauginimo technologiją, nuėmimas tampa sudėtingesnis.
 • Higieniška? – jeigu nusprendėte grožio salone priauginti nagus su Dip sistema, pirmiausiai išsiaiškinkite kokiu būdu su pudra bus padengti nagai: ar nagai panardinami į pudrą arba pudra barstoma ant nagų? Labai svarbu, kad pudros sluoksnis būtų užbarstytas ant nago. Tai saugu ir higieniška.

Taigi koks verdiktas laukia Dip‘o / Barstomo akrilo?

Faktų, dėl kurių reikėtų nerimauti yra žymiai mažiau, nei privalumų. Be abejo, tai nagų priauginimo sistema, kuri laikui bėgant, taps tik populiaresnė, nes pats procesas nesudėtingas, o rezultatas puikus. Svarbiausia, kad procedūra būtų atliekama saugiai, laikantis visų gamintojo nurodytų instrukcijų.

Priauginant nagus su Dip‘u, jums prireiks mažiau įrankių. “Išmokti dirbti su Dip’u nėra sunku, nes nereikia akrilo teptukų nagų formavimui, nereikia lempų ar specialių įrankių Prancūziškam manikiūrui, ” sako Ricky Huynh, prekinio ženklo Amazing nail Concepts Wellingto, Fla. Vadovas. “Tai puiki sistema pradedantiesiems ar tiems, kurie pageidauja greitesnio nagų priauginimo proceso”.

Nagų technikė Kelly Quear iš Struther, Ohajo Valstijos JAV, Rockstar nagų Studijos, kuri priaugina nagus klientėms jau daugiau 4 metai, tik nesenai įtraukė Dip‘ą į atliekamų paslaugų sąrašą. “Norėjau pristatyti klientėms ką nors naujo. Aš turėjau daugybę klienčių, kurioms atlikdavau gelinį lakavimą, bet kai kurios iš jų pageidavo, kad jų nagai būtų tvirtesni ir ilgiau išsilaikytų, nei su geliniu laku. Dip sistema tam puikiai tiko,“ – sako Kelly.