Alternatyva geliniam lakavimui

ibd Advanced Wear – tai naujos kartos nagų lakas, kuris turi įprastų klasikinių bei gelinių nagų lakų savybių.

Gelinis lakavimas ant nagų išlieka ypač ilgai, tačiau ką daryti toms, kurios nori keisti nagų spalvą jau po kelių dienų? Juk gelinio lako nuėmimas trunka ne mažiau nei pusvalandį, o agresyvus dildžių poveikis nagams nėra sveikintinas. Nusilakuoti nagus įprastu klasikiniu laku? Tuomet, deja, lakas džiūsta gan ilgai, o laikosi ant nagų ne visada taip gerai kaip norėtųsi.

Taigi, puiki alternatyva geliniam lakavimui – ibd Advanced Wear hibridinis nagų lakas. Tai 3-jų žingsnių nagų lakavimo sistema: praimeris + hibridinis nagų lakas + viršutinis hibridinio nagų lako sluoksnis. Prieš tepant Praimerį, reikėtų švelniu poliruokliu pašalinti blizgesį nuo nago plokštelės (jokiu būdu nereikia nuimti blizgaus viršutinio nago sluoksnio). Po Praimerio lakuoti pirmą spalvoto lako sluoksnį ir šiek tiek palaukti, kol lakas pasidengs plona plėvele. Tuomet tepti antrą lako sluoksnį ir palaukti 20sek, prieš tepant viršutinį Top Coat sluoksnį. Atminkite, kad su kiekvienu sluoksniu BŪTINA šepetėlio galiuku brūkštelėti pirmyn ir atgal per laisvą nago kraštą t. y. jį užtvirtinti. Tai apsaugos nuo vandens, kremo ar įvairių nešvarumų patekimo tarp nago/lako sluoksnių. Tik teisingas lakavimas garantuos, kad hibridiniai nagų lakai išliks ant nagų maksimaliai ilgai.

ibd Advanced Wear hibridinis nagų lakas – tai tarsi gelinis lakas, kuris stingsta be UV ar LED lempos. PRIVALOMA hibridinį nagų laką gerai supurtyti prieš lakavimą! Šio lako konsistencija šiek tiek tirštesnė nei klasikinių lakų, todėl tepti šį laką reikia panašiai kaip gelinį: keliais tolygiais potėpiais, netapšnojant teptuko šerelių į nagą. Viršutinis Top Coat sluoksnis užtikrins, kad hibridinis lakas išdžius greičiau nei paprastas nagų lakas. Rekomenduojama Top Coat sluoksnį užtepti ant nagų kas trečią dieną. Beje, hibridiniai nagų lakai išlieka ant nagų gerokai ilgiau nei paprasti nagų lakai. Tai puikus pasirinkimas pedikiūrui! ibd Advanced Wear nuvalomas lengvai su paprastu nagų lako valikliu, taigi nereikia naudoti agresyvių didžių ir nagus sausinančių tirpiklių. Nagai bus sveiki.

ibd Advanced Wear hibridinių nagų lakų spalvų paletė ypač plati ir įvairi. Juose nėra kenksmingų cheminių ingredientų tokių kaip dibutilftalatas, toluenas ir formaldehidas. Tai profesionali nagų lakų sistema, vertinantiems kokybę už patrauklią kainą!