NAGAVITA

NAUJIENOS

Susitikimas su Gelish Edukacinės programos vadovu Europoje ANTHONY BUCKLEY

2020m vasario 12-13d. Anthony Buckley savo profesionaliu darbu pademonstruos Lietuvos manikiūro meistrams Gelish priemonių panaudojimo galimybes, akcentuos jų privalumus ir atsakys į visus dominančius klausimus. Tai unikali galimybė pamatyti ne tik profesionalų meistrą, bet ir charizmatišką asmenybę, pasisemti profesinių žinių, augti ir tobulėti kartu su juo!

BUBBLE NAILS

RALAC BCT Sistema

RALAC BCT Sistema: bazė, spalva, viršutinis sluoksnis viename

BCT – tai gelinio lako bazė, spalva ir viršutinis sluoksnis viename produkte;

BCT –  tai tirštas gelinis lakas, kuris puikiai sukimba su nagu, užpildo nago vageles ir užlieja nelygumus;

BCT – tai puikus Struktūrinis gelis, kuris suteikia tvirtumą natūraliam nagui;

BCT – galima naudoti kaip tirštą bazinį sluoksnį prieš gelinį lakavimą.

Pagaminta JAV.

RA Nails Youtubegel

YOUTUBEGEL – tai viena ryškiausių šiandienos ir ateities nagų priauginimo tendencijų! YOUTUBEGEL vienija geriausias gelio, akrilo ir nagų lako savybes. Su YOUTUBEGEL nagų priauginimas taps greitesnis ir lengvesnis, o klientai džiaugsis stipriais ir natūraliai atrodančiais nagais!

ESN tirštas bazinis gelinio lako sluoksnis su nailonu

Priemonės sudėtyje yra nailono pluoštas, vitaminas E ir kalcis. Tvirtina nago paviršių, saugo nuo lūžimo, įsigeria į nago paviršių ir suteikia ypatingai gerą sukibimą visoms gelinio lako spalvoms. 

Pagaminta JAV.

Gelish ir Morgan Taylor Forever Marilyn kolekcija

Gelish ir Morgan Taylor pristato dar vieną, bet ne mažiau nuostabią Marilyn Monroe nagų lakų bei gelinių lakų kolekciją Forever Marilyn. Šešios NAUJOS spalvos! Elegantiški ir kerintys spalvų tonai, tokie, kokia buvo ir pati Marilyn – Holivudo grožio ir moteriškumo simbolis.

IBD HARD geliams -20%

IBD gelis nagų priauginimui stingsta po UV/LED spinduliais. Stingimo metu deguonis trukdo geliui sustingti iki galo, todėl ant nagų lieka nesustingusio iki galo gelio sluoksnio, kitaip vadinamu lipniuoju sluoksniu. Šį sluoksnį reikia nuvalyti specialiu lipnumo pašalinimo skysčiu. IBD gelius sudarantys oligomerai yra tvirtai susiję tarpusavyje, taigi IBD statybinis gelis yra tvirtesnis, stipresnis ir labiau blizgantis nei daugelis gelių.
Foto iniciatorius – tai tas ingredientas, kurio deka vyksta gelio stingimas. Jis suaktyvina stingimo procesą. Pageltimas: IBD geliai negelsta. Geliai gelsta dėl to, kad jų sudėtyje yra didelė foto iniciatorių koncentracija. IBD geliuose foto iniciatorių procentiškai yra nedidelis kiekis. Odos sudirginimas: IBD gelių sudėtyje nėra rūgščių ar kitų ingredientų, kurie gali sudirginti odą.

IBD UV gelis nagams – geriausias gelis nagų priauginimui.

Akcija galioja: 2019.11.01 -2019.11.30

Depileve Karite elastinis vaškas -50% nuolaida

Neskaidrus vaškas, gelsvai pieniškos spalvos, kreminės konsistencijos, tinka ypač jautrių kūno vietų plaukų šalinimui. Puikiai tinka plaukelių, kurie sunkiai pasiduoda depiliacijai, šalinimui. Tepamas vidutinio storumo sluoksniu. Sudėtyje yra natūralūs sakai, karite sviestas (veikia kaip antioksidantas, turi odą saugančių savybių), titano dioksidas (numalšina odos sudirgimą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis). Tirpsta 39⸰ temperatūroje.

OPI VISIEMS produktams -20% nuolaida

SPARITUAL VISIEMS produktams -50% nuolaida

GELISH seno dizaino buteliukuose-20% nuolaida

lapkričio 2019
gruodžio 2019
vasario 2020
Šiuo metu suplanuotų mokymų nėra
lapkričio 2019
gruodžio 2019
vasario 2020
Šiuo metu suplanuotų mokymų nėra