RA Nails Youtubegel

YOUTUBEGEL – tai viena ryškiausių šiandienos ir ateities nagų priauginimo tendencijų! YOUTUBEGEL vienija geriausias gelio, akrilo ir nagų lako savybes. Su YOUTUBEGEL nagų priauginimas taps greitesnis ir lengvesnis, o klientai džiaugsis stipriais ir natūraliai atrodančiais nagais!

ESN tirštas bazinis gelinio lako sluoksnis su nailonu

Priemonės sudėtyje yra nailono pluoštas, vitaminas E ir kalcis. Tvirtina nago paviršių, saugo nuo lūžimo, įsigeria į nago paviršių ir suteikia ypatingai gerą sukibimą visoms gelinio lako spalvoms. 

Pagaminta JAV.

Gelish ir Morgan Taylor Forever Marilyn kolekcija

Gelish ir Morgan Taylor pristato dar vieną, bet ne mažiau nuostabią Marilyn Monroe nagų lakų bei gelinių lakų kolekciją Forever Marilyn. Šešios NAUJOS spalvos! Elegantiški ir kerintys spalvų tonai, tokie, kokia buvo ir pati Marilyn – Holivudo grožio ir moteriškumo simbolis.

Morgan Taylor Illusions kolekcija

ILLUSIONS – tai nauja Morgan Taylor Platinum serijos nagų lakų kolekcija. Tai aukščiausios kokybės duochrominiai “metaliniai” lakai. Užhipnotizuos akimirksniu! NAUJOS šešios spalvos nuo žaismingo bronzos atspalvio ir viliojančio gintarinio spindesio.

IBD Just Gel geliniams lakams -20%

Naudokite jį kaip laką ir jūs būsite apdovanoti turtingesnėmis bei sodresnėmis spalvomis. Ir laikas yra jūsų pusėje, nes šis universalus gelinis lakas stingsta greitai LED ir UV lempose. Ibd geliniai lakai taip pat saugo natūralų nagą su stipria ir ilgai isliekančia danga. Gelio pašalinimas yra taip pat paprastas. Nuimkite ibd gelinį laką paprastai per 10 minučių be dulkių ir sambrūzdžio.

Akcija galioja: 2019.09.01 -2019.09.30

Depileve Karite elastinis vaškas -50% nuolaida

Neskaidrus vaškas, gelsvai pieniškos spalvos, kreminės konsistencijos, tinka ypač jautrių kūno vietų plaukų šalinimui. Puikiai tinka plaukelių, kurie sunkiai pasiduoda depiliacijai, šalinimui. Tepamas vidutinio storumo sluoksniu. Sudėtyje yra natūralūs sakai, karite sviestas (veikia kaip antioksidantas, turi odą saugančių savybių), titano dioksidas (numalšina odos sudirgimą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis). Tirpsta 39⸰ temperatūroje.

OPI VISIEMS produktams -20% nuolaida

SPARITUAL VISIEMS produktams -50% nuolaida

GELISH seno dizaino buteliukuose-20% nuolaida

October 2021
No event found!
October 2021
No event found!
Translate »