Gamintojai

Gena

GENA LABORATORIES produktų įvairovė suteikia galimybę atlikti profesionalų pedikiūrą, palepinti ir atgaivinti kojų odą, pašalinti suragėjusias odos dalelytes. Visų GENA pedikiūro priemonių sudėtyje yra natūralūs augalinės kilmės ingredientai, kurie užtikrina ypatingą odos priežiūrą. Su GENA priemonėmis galėsite atlikti tiek klasikinį, tiek atpalaiduojantį SPA pedikiūrą!

 imagesCATFKPNR

I. Pedikiūras pagal GENA

  1. Įpilkite į vandenį šaukštelį stipriai koncentruotos Pedi Soak priemonės ir gerai išmaišykite. Gaivinanti, kvapni Pedi Soak žele valo ir ramina pavargusias pėdas. Panardinkite kliento pėdas į šiltą vonelę. Po 10 min ištraukite iš vandens kliento dešinę pėdą ir gerai nusausinkite servetėle. Įvertinkite kliento pėdos būseną, nes tai padės nustatyti tolimesnę pedikiūro eigą.
  2. Papurkškite/nuvalykite pėdą dezinfekuojamuoju skysčiu. Nuvalykite seną nagų laką neacetoniniu nagų lako valikliu ir dilde suteikite nagams pageidaujamą formą.
  3. Odeles aplink nagus patepkite Pedi Care kremu. Atsargiai ir švelniai medine/metaline lazdele atstumkite odeles. Nedideliu Pedi Care balzamo kiekiu patepkite pėdą ir leiskite išdžiūti. Masažiniais judesiais nutrinkite kremo likučius. Pedi Care priemonė šalina suragėjusias, išsausėjusias, negyvas odos ląsteles. Nuplaukite pėdą šiltu vandeniu. 2-3 punktus pakartokite ir kitai kojai.
  4. Nusausinkite ir patepkite dešinę pėdą Pedi Scrub valomąja žele. Masažuokite pėdą, didesnį dėmesį atkreipdami į suragėjusias odos vietas. Pedi Scrub priemonė skatina odos mikrocirkuliaciją, suminkština ir atgaivina pėdas. Nuplaukite šveičiamojo gelio likučius ir nuvalykite pėdą servetėle. Suragėjusią pėdos odą pašalinkite lopetėle. Poliruoti pradėkite šiurkščąja lopetėlės puse, pabaikite - švelnesne.
  5. Pedi Mask kaukė skirta drėgmės odoje atstatymui. Kaukė puikiai suminkština, vėsina ramina pėdas. Į jos sudėtį įeina alijošius, jūros dumbliai, ramunėlės, pipirmėtės ir arbatmedžio ekstraktai. Patepkite pėdą šia kauke, įvyniokite į polietileno maišelį ir suvyniokite į rankšluostį. Palikite 5-10min. 4-5 punktus pakartokite ir kitai pėdai.
  6. Nuplaukite kaukės likučius, nusausinkite dešinę pėdą. Pedi Soft kremas – profilaktinė priemonė, sauganti odą nuo drėgmės trūkumo. Tai ideali priemonė, kuria galima palepinti savo klientą, darant kojų ir pėdų masažą.
  7. Patepkite pėdą Pedi Cure kremu, kuri yra skirta kasdieniniam naudojimui namuose. Apsaugo odą nuo išsausėjimo ir ląstelių suragėjimo. Šioje priemonėje gausu odą drėkinančių ir maitinančių medžiagų – augalinių aliejų ir ekstraktų, kurie maitina ir saugo odą nuo dehidratacijos. Pipirmėtės aliejus, mentolis ir kamparas ramina, vėsina, mažina skausmus pėdoje ir raumenyse. Tam kad ši priemonė gerai įsigertų į pėdą, ją galima įvynioti į šiltą rankšluostį ir palaikyti 5min.
  8. Pabaigoje patepkite Pedi Ice žele. Ši priemonė ne tik vėsins ir atgaivins, bet klientas pajus laikiną palengvėjimą ir mažesnius kojos skausmus. Galima tepti blauzdas. 6-7-8 punktus pakartoti ir kitai pėdai.
  9. Nuriebalinkite nago plokštelę su specialia priemone ir lakuokite nagus.
Visas GENA priemones rasite www.manikiuras.eu gena