Gamintojai

Footlogix

  Footlogix Pediceuticals® - priemonių linija pėdų odai, reikalaujančiai išskirtinio dėmesio. Footlogix – pirmoji ir vienintelė pasaulyje PEDICEUTICAL® Pėdų Priežiūros Priemonių linija putų pavidalu, kurią sukūrė Katharin von Gavel – viena iš iškiliausių asmenybių Šiaurės Amerikoje Pėdų Priežiūros srityje. Katharin von Gavel – puiki oratorė ir pripažinta pėdų priežiūros specialistė ir mokytoja – studijavo Dermatologiją ir Paramedicinos Estetiką Europoje, įgijo Podologojos (Medicininis pedikiūras) ir Chiropodijos (pėdų priežiūra) mokslinius laipsnius ir yra Sertifikuota Pedikiūro Specialistė (Certified Master Pedicurist™). Daugiau nei 20 metų K. von Gavel Šiaurės Amerikoje vedė pėdų priežiūros mokymus pažengusiems meistrams, įkūrė ir vadovavo Medi-Spa klinikai.  Pripažįstant besikeičiančius pėdų priežiūros specialistų ir jų klientų poreikius, Footlogix Pediceuticals® - pėdų odos būklę gerinančių priemonių linija – buvo sukurta, remiantis unikalia, moksliškai pagrįsta, novatoriška Dermal Infusion Technology® (DIT) technologija.

Priemonės sukurtos panaudojant farmacinio lygio veikliuosius ingredientus specialiai podiatrams, pedikiūro specialistams ir šios srities profesionalams. Su Dermal Infusion Technology® tam tikrą pėdų odos problemą sprendžiantys aktyvieji ingredientai greičiau ir giliau pasiekia pažeistas pėdų odos vietas. 

Priemonių poveikis matomas per kelias dienas, sprendžiant įvairias odos problemas, pradedant nuo įprasto odos išsausėjimo iki daug sudėtingesnių odos problemų, atsiradusių sergantiems Diabetu. Moksliškai patvirtinta, kad unikali Footlogix priemonių sudėtis išsprendžia odos ir nagų problemas ir leidžia gėrėtis gražiomis pėdutėmis! Klientai džiaugiasi sveikomis ir linksmomis pėdomis!   

Footlogix Pediceuticals® priemonių poveikiu pasitiki milijonai pėdų daugiau nei 20-tyje pasaulio šalių.
Footlogix Pediceuticals® patenkina poreikius žymių pedikiūro srities profesionalų bei lyderiaujančių grožio salonų visame pasaulyje. Pasitikėkite Footlogix Pediceuticals® priemonių veiksmingumu ir naudingumu!  

Kodėl rinktis Footlogix Pediceuticals® su Dermal Infusion Technology®?
Footlogix Pediceuticals® tai novatoriška pėdų priežiūros priemonių linija, sukurta suteikti veiksmingą ir efektyvią pagalbą dėl įvairių priežasčių pažeistai pėdų odai: nuo įprasto odos išsausėjimo iki daug sudėtingesnių odos problemų, atsiradusių dėl gyvenimo būdo ar ligų, tokių kaip Diabetas.
Dabartiniu metu gerai išmanantiems savo darbą pedikiūro specialistams reikalingos priemonės, kurias nesudėtinga naudoti, kurios yra rentabilios ir vertos pasitikėjimo, o svarbiausia, kad tai būtų išties veiksmingos priemonės! Visą tai ir dar daugiau yra Footlogix Pediceuticals®!