Gamintojai

Cuccio

cuccio

Švelnus gamtos prisilietimas!

CUCCIO – tai viena didžiausių nagų ir kosmetikos priemonių gamintojų visame pasaulyje. Jos įkūrėjas - Anthony Cuccio - pradėjo savo verslą 1981m., o 1999m. oficialiai sukūrė ’Cuccio Naturale’ – pirmą nagų, rankų ir pėdų priežiūros priemonių liniją. Dabar Cuccio priemonės naudojamos žymiausiuose pasaulio grožio salonuose bei SPA centruose. Lėtinančių senėjimo procesą ir gaivinamųjų Cuccio priemonių sudėtyje yra veiksmingiausieji antioksidantai, kovojantys su kenksmingais laisvaisiais radikalais tam, kad oda taptų jaunesnė ir stangresnė. Rankų ir kojų SPA procedūroms skirtos priemonės minkština, valo odą su natūraliomis jūros druskomis, paversdamos įprastą manikiūro/pedikiūro procedūrą neįtikėtinu SPA malonumu!

Veiksmingieji ingredientai, prasiskverbiantys giliai į odą, intensyvina odos regeneraciją, apsaugo nuo raukšlių susidarymo. Šių antioksidacinių priemonių sudėtyje yra vynuogių kauliukų ekstraktas bei ištraukos iš granato, žaliosios ir baltosios arbatų.

Cuccio Naturale rankų/pėdų odos drėkinimo procedūra – tai puiki procedūra, kurią galima atlikti tiek salone, tiek rekomenduoti klientams, atlikti ją namuose. 2-3 kartus savaitėje atliekama odos drėkinimo procedūra užtikrina, kad rankų oda bus švelni, elastinga ir minkšta!

cucc

SPA procedūros rankoms eiga:

  1. Šveitikliu pašalinti suragėjusias odos ląsteles.
  2. Su Cuccio teptuku gausiai užtepti kaukės ant rankų odos.
  3. Įvynioti ranką į specialią plėvelę (arba parafino procedūrai skirtus maišelius), apgaubti frotiniu rankšluosčiu arba elektrine pirštine. Palaukti 5-7 min. Kaukės spalva pasikeis: iš rusvos spalvos taps skaidri, o tai reiškia, kad veiksmingieji ingredientai pilnai įsigėrė į odą.
  4. Kaukė lengvai nusivalo drėgnu rankšluosčiu.
  5. Gausiai patepti drėkinamuoju kremu Cuccio Body Butter ir atlikti masažą.
 

Visas CUCCIO priemones rasite http://manikiuras.eu

hf