Gamintojai

Anesi

anesianesii

Sveiki atvykę į malonumų ir geros savijautos pasaulį (ANESI – graikiškas žodis, kuris reiškia malonumą, patogumą, lepinimą)! Metų metais įgyta ANESI patirtis leido suprasti kaip svarbu pasirinkti priemonę, kurią lengva ir patogu naudoti, kuri leidžia pasiekti puikius rezultatus už prieinamą kainą. ANESI odos priežiūros priemonės sukurtos ir pagamintos Ispanijoje. Priemonių sudėtyje vyrauja koncentruoti aktyvieji ingredientai, tarpe kurių yra jūriniai ir mineraliniai ekstraktai bei kosmetikos priemonės, sukurtos specialiai veido ir viso kūno odos problemoms spręsti.

Su ANESI produktais oda taps jaunesnė ir gražesnė, nepriklausomai nuo Jūsų amžiaus ar odos tipo!

I. Priemonės veido odos priežiūrai:

a) Aqua Vital – drėkinamosios priemonės

b) Infini Jeunesse – stangrinamosios priemonės

c) Dermo Controle – mišrios odos priežiūra

   

II. Priemonės kūno odos priežiūrai, liekninimo procedūroms (parafango).

Parafango – tai kūno procedūra, kuri atlieka atlieka tris funkcijas: liekninimo, stangrinimo ir atpalaidavimo. Parafango procedūros dėka oda taps švelni, elastinga ir stangri. Šią procedūrą atlikti galima nedidelėje patalpoje. Po procedūros dušas nereikalingas. Parafango masė nulupama nuo odos t. y. jos nereikia nuplauti. O tai labai patogu tiek klientui, tiek meistrui!

anesi2

PARAFANGO PROCEDŪROS EIGA

  1. Pasverkite klientą ir pamatuokite jo šlaunies apatinę ir viršutinę dalis. Duomenys užsirašykite į kliento duomenų kortelę.
  2. Patieskite apsauginę plėvelę ant gulto ir paprašykite klientą atsigulti. Švelniais masažiniais judesiais padenkite šveitikliu Cremfoliant ir masažuokite tas kliento kūno vietas, kurioms planuojate atlikti procedūrą. Tokiu būdu pašalinsite visas suragėjusias odos ląsteles. Šveitiklio likučius nuvalykite servetėle.
  3. Atsižvelgiant į procedūros tikslą, švelniais judesiais įmasažuokite ANESI Aminocel A.H.A. serumo arba Aminodren serumo ampulės turinį į tas vietas, kurioms buvo atlikta odos šveitimo procedūra.
  4. Šepetėliu padenkite storą Parafango sluoksnį. Tai šiek tiek padidins kliento kūno temperatūrą ir suaktyvins veikliųjų medžiagų įsiskverbimą.
  5. Apvyniokite vietas, padengtas Parafango mase autokompresine plėvele, pradedant nuo pėdų ir kylant į viršų. Tada apgaubkite apsaugine plėvele, kurią buvote patiesę ant gulto.
  6. Apgaubkite visą kūną šildoma antklode, tam kad suaktyvėtų skysčių apytaka. Palaukite 15 min.
  7. Nuimkite šildomą antklodę ir apsauginę plėvelę. Specialiu peiliuku nukirpkite Parafango masę pradedant nuo pėdų, šlaunų link ir nulupkite ją.
  8. Procedūra užbaikite padengdami kojas specialiu stangrinamuoju kremu: Objectif Minceur arba Objectif Fermete. Švelniai įmasažuokite kremą į odą.
  9. Rezultatas: oda tampa standesnė, elastingesnė. Ši procedūra tonizuoja odą ir dailina kūno kontūrus.
 

Visas ANESI priemones rasite www.manikiuras.eu