KAUNAS. APARATINIO MANIKIŪRO MOKYMAI

(turintiems manikiūrininko darbo patirties)

  • Nago struktūra;
  • Frezos antgalių klasifikacija ir jų priežiūra;
  • Nagų bei odelių tvarkymas frezos pagalba;
  • Nago paruošimas ir padengimas geliniu laku;
  • Rekomendacijos, kaip išsirinkti frezą.

Praktiniam mokymui reikia atsivesti modelį (modelis ateina nuo 12val).

Priemonės: mokymų metu suteikiamos visos medžiagos ir priemones, išskyrus metalinį įrankį odelių atstumdymui, medinę lazdelę odelių atstumdymui, 180grit dildę, poliruoklį, ploną teptuką dailei bei manikiūro žnyplutes.  Jei būsimas meistras pageidauja, gali dirbti su savo aparatu bei naudoti turimus antgalius.

Trukmė: 1 diena

Kaina: 80eur.

Mokymus veda Vaida Augustinavičienė: 2011m baigė formalius manikiūrininkų mokymus ir įgijo manikiūrininko kvalifikaciją, o nuo 2017m. yra Nagavita“ mokymo centro profesijos mokytoja. Nuolat semiasi žinių kvalifikacijos mokymuose tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse.

APIE NAGAVITĄ

Firma NAGAVITA savo veiklą Lietuvoje pradėjo 1998 metais. Didmeninė ir mažmeninė prekyba nagų priežiūros bei depiliacijos priemonėmis, išsamios konsultacijos apie priemonių panaudojimą bei profesionalūs manikiūrininkų mokymai – tai pagrindiniai firmos tikslai. Firmos patalpose nuolatos organizuojamos profesionalios konsultacijos apie priemonių teisingą panaudojimą. Konsultacijų metu manikiūro meistrai gali praktiškai išbandyti priemones, kurias įsigyja.

Translate »