5 Depileve produktai, kuriuos būtina pasiimti atostogaujant

Mes norėtume paraginti Jus pasirūpinti savo oda atostogų laikotarpiu… ar Jūs pasiimsite mus kartu?  

Depileve Intimate Folisan – priemonė prieš plaukų įaugimą

Gelio tekstūros priemonė, sukurta rutulinio dezodoranto principu (10ml), skirta apsaugoti plaukelius nuo įaugimo į odą pačiose jautriausiose kūno vietose. Priemonės sudėtyje yra acetilsalicilio rūgštis, kuri kovoja su plaukelių įaugimu intymiose kūno vietose. Naudokite kiekvieną dieną kol plaukelis ataugs.

Depileve Cerazyme cream kremas

Veido kremas, kuriame gausu DNA skaidulų, Q10 fermento, Andiroba (gvianinės karapos aliejus) aliejaus ir SPF 15. Stabdantis odos senėjimą jauninamasis kremas su apsaugos nuo saulės faktoriumi.

Depileve Serumas lėtinantis plaukų augimą ampulėse

Užtepti priemonę tuojau po depiliacijos, kol atsivėrusios odos poros. Priemonė sulėtina keratinizacijos procesą, oda lieka gaivi ir švelni. Jei yra vaško likučių ant odos, pirmiausiai tepkite serumą tik tuomet pienelį ar aliejų. Rinkinyje:3 ampulės, 20 ampulių. 

Depileve Soothing Cream – raminantis kremas

Uždegimas ar alerginė reakcija po depiliacijos? Užtepkite storesnį kremo sluoksnį ir palaukite, kol kremas įsigers į odą. Akimirksniu nuslopina paraudimą, atpalaiduoja odą. Praturtintas Ramunėlių ir Alijošiaus ekstraktais.

 
 

Depileve pincetas

Įstrižas pincetas. Pincetas, kurį patogu naudoti. Idealiai tinka visų tipų plaukeliams suimti. Patogu suimti net pačius trumpiausius plaukelius